Univerzitet Singidunum nagradio najbolje učenike

Univerzitet Singidunum je u saradnji sa Zajednicom ekonomskih, pravno-birotehničkih, trgovinskih i ugostiteljsko-turističkih škola Srbije nagradio najbolje maturante i pobednike republičkih takmičenja koje je ova Zajednica organizovala.

Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 001 Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 002

Nosiocima diploma Vuk Karadžić Ekonomsko-trgovinske škole Šabac, Prve ekonomske škole Beograd, Druge ekonomske škole Beograd, Ekonomske škole Čačak, Ekonomske škole "Nada Dimić" Zemun i Pete ekonomske škole Rakovica dodeljeni su prigodni udžbenici, pokloni i vaučeri.

Svečanostima u ovim školama prisustvovali su prof. dr Goranka Knežević, dekan Poslovnog fakulteta u Beogradu, prof. dr Lidija Barjaktarović i Maja Gligorić, asistent

Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 003

Takođe, svi pobednici republičkih takmičenja iz besedništva, simulacije suđenja, trgovinskog poslovanja, računovodstva, statistike, matematike, osnova ekonomije, poslovne ekonomije, poslovanja turističkih agencija, hotelskog poslovanja.. i drugih predmeta bili su gosti Udruženja banaka, Zajednice ekonomskih škola i Univerziteta Singidunum.

Tom prilikom su Udruženju banaka Srbije uručene diplome pobednicima takmičenja, a Univerzitetu Singidunum zahvalnice za podršku u organizovanju i realizaciji ovih takmičenja.

Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 004 Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 005 Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 006
Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 007 Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 008 Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 009

Studenti Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment su najbolje učenike, pobednike takmičenja i njihove mentore vodili na nagradni izlet na Avalu.

Zajednica ekonomskih škola dodela nagrada - 010

Univerzitet Singidunum će nastaviti da i u narednoj školskoj godini podržava talentovane učenike, takmičare i njihove mentore kroz različite aktivnosti.