Studenti poslovnog fakulteta na sajmu omladinskog preduzetništva

Sajam omladinskog preduzetništva, centralni događaj projekta “Put mladog preduzetnika” koji se realizuje od strane Privrednog foruma mladih održan je od 13. do 15. decembra u Beogradu. U okviru tri dana koliko je trajao sajam, posetioci su bili u prilici da čuju iskustva i priče uspešnih preduzetnika iz različitih oblasti. U okviru Sajma omladinskog preduzetništva održan je i Case Study Challenge. Prijavljenim timovima studenata kompanije su predstavile studije slučaja u vidu izazova upućenog sa ciljem pronalaženja rešenja za unapređenje poslovanja i poslovnih procesa. Ovogodišnje studije slučaja predstavile su kompanije ASSECO SE i USAID Projekat za konkurentnu privredu.

studenti-poslovnog-fakulteta-na-sajmu-omladinskog-preduzetnistva-2

Prijavljeni timovi su svoje predloge i idejna rešenja predstavljali trećeg dana sajma.
Studenti Poslovnog fakulteta Univerziteta Singidunum bili su deo ovogodišnjeg Case Study Challenge-a u okviru Sajma omladinskog preduzetništva. Četvoročlani tim Poslovnog fakulteta činili su studenti IV godine, smer Marketing i menadžment- Anja Simović, Miloš Sardelić, Kosta Ranković i Hristina Nikolić, student smera Računovodstvo i revizija.

Univerzitet Singidunum © 2018