Realizovana stručna ekskurzija u Bačku Palanku

Studenti Poslovnog fakulteta u Beogradu i studenti Centra Univerziteta Singidunum iz Novog Sada boravili su u sredu 19. aprila 2017. godine na stručnoj ekskurziji u Bačkoj Palanci.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 001

Program stručne eksurzije obuhvatao je posetu Muzeju piva u Čelarevu, u okviru fabrike piva Carlsberg.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 002 Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 003

Studenti su posetili i proizvodne pogone fabrike sokova Nectar u Bačkoj Palanci.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 004

Dvorac Dunđerski u Kulpinu, kao i Muzej poljoprivrede su se takođe našli na maršruti ovog putovanja.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 005 Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 006 Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 007

Prijem za studente Univerziteta Singidunum priredio je gospodin Milenko Damjanić, vlasnik i direktor Dunavprevoza Bačka Palanka, a studenti su imali priliku da se upoznaju i sa radom ovog saobraćajnog preduzeća i turističke agencije Dunavturs.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 008

Domaćin našim studentima bila je koleginica Jelena Rajović iz Turističke organizacije opštine Bačka Palanka koja je studentima predstavila turističke potencijale ove pogranične opštine na Dunavu.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 009 Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 010 Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 011

Zajedno sa studentima Univerziteta Singidunum putovali su i učenici Pete ekonomske škole iz Rakovice i Srednje turističke škole Novi Beograd koji su na takmičenjima u rešavanju studija slučaja osvojili ovo nagradno putovanje, kao i profesorka Srednje turističke škole Mladenka Đurović.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 012

Vođa puta je bio Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum, a autor fotografija koje možete pogledati na Facebook stranici je Nataša Paunović, studentkinja I godine Posleovnog fakulteta i član Medija klub Univerziteta Singidunum.

Stručna ekskurzija Bačka Palanka - 013