Proglašen najboljji finansijski direktor godine u Republici Srbiji

Udruženje finansijskih direktora Srbije je prvi put organizovalo proglašenje najboljeg finansijskog direktora Srbije. Tom prilikom su se osvrnuli na aktivnosti u toku aktuelne godine, i istakli odličnu saradnju sa Univerzitetom Singidunum, u segmentu konferencije FINIZ i okrulgih stolova.

Alumnista Univerziteta Singidunum, finansijski direktor Publicis World Wide, Branislav Lončar je osvojio treće mesto u konkurenciji najboljeg finansijskog direktora Republike Srbije, po oceni stručnog žirija Udruženja finansijskih direktora. Čestitamo Branislavu Lončaru na ovom značajnom priznanju i ponosni smo što imamo tako dobre alumniste.

CFO 2

Ivan Kostadinović iz kompanije Bambi proglašen je za najboljeg finansijskog direktora Srbije, po ceni stručnog žirija.

CFO 1

Univerzitet Singidunum će nastaviti dalju uspešnu saradnju sa Udruženjem finansijskih direktora Srbije.

Univerzitet Singidunum © 2018