Pripremna nastava za brucoše - poslovna ekonomija

Univerzitet Singidunum organizuje besplatnu pripremnu nastavu za brucoše - studente I godine u akademskoj 2017/2018. godini.

Pripremna nastava nije obavezna, ali se preporučuje kako bi studenti koji dolaze iz različitih srednjih škola mogli da se pripreme za praćenje redovne nastave - predavanja i vežbe.

Pripremna nastava će se održavati u novoj zgradi Univerziteta Singidunum u Kumodraškoj 261 (novi naziv ulice Bulevar Peka Dapčevića).

Pripremna nastava za Poslovni fakultet u Beogradu počinje u sredu, 27. septembra prema sledećem rasporedu:

Poslovna ekonomija (računovodsvo i revizija, finansije i bankarstvo, marketing i menadžment, upravljanje ljdskim resursima).

Svečani prijem brucoša i zvanični početak školske godine (nakon pripremne nastave) je u ponedeljak 2. oktobra 2017. godine. Raspored svečanih prijema će biti naknadno objavljen.