Poziv za učešće u radu panel diskusije

Koristimo priliku da Vas pozovemo na panel diskusiju sa temom: „Izazovi u upravljanju rizicima usklađenosti poslovanja i interna revizija u finansijskim institucijama” koja će se održati 25. oktobra 2017. godine od 13.00 časova u Beogradu, Danijelova br. 32, u sali A11, u organizaciji Udruženja internih revizora Srbije (UIRS) sa podrškom Univerziteta Singidunum.

Očekivani govornici panel diskusije su: dr Jozefina Beke Trivunac, CIA – uvod u panel – Koncept modela tri linije odbrane; prof. dr Lidija Barjaktarović, Univerzitet Singidunum;Marija Radovanović, Raiffeisen banka, menadžer zloupotrebe platnih kartica; Dragan Pešić, CIA, Raiffeisen banka, rukovodilac Interne revizije; Marija Kićović, UniCredit Bank Srbije, viši službenik za usaglašenost sa Zakonom; dr Nataša Spahić, OTP banka Srbije, direktor Direkcije Interne revizije – Povezanost uz jasnu razgraničenost funkcije upravljanja rizicima, usklađenost poslovanja i interne revizije.

Pozivamo zainteresovane članove Udruženja internih revizora Srbije da se prijave na panel diskusiju putem linka uirs.rs/dogadjaji/panel-diskusija/ i izlože svoje viđenje unapred definisane teme.

Svi ostali učesnici mogu se prijaviti putem imejl adrese mgligoric|mmnkk|singidunum.ac.rs.

Rok za podnošenje prijava je 23. oktobar 2017. godine.

Dobro došli!