Održano gostujuće predavanje - Mentorstvo i koučing

Dana 25. aprila 2017. godine na Poslovnom fakultetu je, za studente modula Upravljanje ljudskih resursa održano predavanje na temu Mentorstvo i koučing - instrumenti razvoja.

suk-predavanja-01

Gostujući predavač je bila Nataša Živojinović, koordinator aktivnosti stručnog usavršavanja Službe za upravljanje kadrovima Vlade Republike Srbije.

suk-predavanja-02

Studenti su imali prilike da se upoznaju sa mentorstvom i koučingom, savremenim metodama razvoja zaposlenih i deljenja znanja, da sagledaju osobenosti i prednosti svake metode, kao i da, kroz vežbe i radionice, uvide razlike između njih.

suk-predavanja-03

Znanja koja su studenti stekli biće od velike koristi za njihove karijere u menadžmentu ljudskih resursa.

suk-predavanja-04

Gostujuće predavanje je održano u okviru nastave iz predmeta Upravljanje znanjem, kod prof. dr Jelene Đorđević - Boljanović.