Održana Microsoft Dynamics 365 radionica

U subotu 01.04.2017. na Univerzitetu Singidunum održana je radionica i obuka za korišćenje Microsoft Dynamics 365 alata. Microsoft Dynamics 365 je inteligentno cloud rešenje koje povezuje klasične aplikacije ERP (Enterprise Resource Planing) i CRM (Customer Relationship Management) i usklađuje njihove funkcionalnosti u jedinstven, objedinjen sistem.

Studenti Univerziteta Singidunum imali su priliku da se upoznaju sa najsavremenijim Dynamics 365 rešenjem čija je svetska prezentacija održana tek novembra 2016. godine. Ovoj obuci prisustvovali su i profesori i asistenti Univerziteta Singidunum sa željom da ovakvi alati dobiju što veću primenu u nastavi.
Univerzitet Singidunum tradicionalno neguje dobru poslovnu saradnju sa kompanijom Microsoft, kao i sa njihovim zlatnim partnerom, kompanijom Informatika a.d. koja je i pružila obuku svim polaznicima.

Održana Microsoft Dynamics 365 radionica - 002 Održana Microsoft Dynamics 365 radionica - 001

Svi učesnici koji su prisustvovali na radionici pokazali su veliko interesovanje za ovim rešenjem i sa sobom poneli pozitivne utiske. Primena ovog rešenja u nastavi planirana je za predstojeću akademsku godinu. Takođe, planira se nastavak radionice sa praktičnim radom po modulima ovog rešenja.

Organizator radionice bila je prof. dr Angelina Njeguš, dok je samu radionicu realizovala koleginica Biljana Obradović, Business Development Manager kompanije Informatika a.d.

Više o Microsoft Dynamics rešenjima u obrazovanju, možete pogledati ovde >>