Međunarodna nedelja u Frankfurtu 2017

Dr Lidija Barjaktarović,vanredni profesor Poslovnog fakulteta u Beogradu Univerziteta Singidunum je na poziv Univerziteta primenjenih nauka u Frankfurtu, učestvovala u radu jubilalne 10. međunarodne nedelje koja je održana od 29. maja do 2. juna 2017. godine. U obimnim i raznovrsnim aktivnostima učestvovalo je 23 nastavnika iz 12 evropskih i vanevropskih zemalja.

Međunarodna nedelja u Frankfurtu

Prof. Barjaktarović je studentima modula International Business Administration i International Finance održala predavanja na temu ’’Trends in banking" i ’’Current issues in banking’’.

Naša profesorka je učestvovali i u radu simpozijuma ’’Why do Research in Library - Learning in Digital Age’’ kao i u aktivnostima povodom ’’Međunarodnog dana’’ u okviru kojeg su predstavljeni svi univerziteti učesnici Međunarodne nedelje.

Jubilearna međunarodna nedelja je završena studijskom posetom Evropskoj centralnoj banci.