Оkrugli sto: Kretanja na globalnim finansijskim tržištima i njihov uticaj na Srbiju

U sredu 20. septembra 2017. godine na Poslovnom fakultetu u Beogradu Univerziteta Singidunum u Danijelovoj 32 od 13 do 15 časova održaće se okrugli sto na temu: "Kretanja na globalnim finansijskim tržištima i njihov uticaj na Srbiju" .

Teme:

• Trendovi na globalnim finansijskim tržištima: da li je oporavak trajan ili privremen? (devizni kursevi i “borba valuta”, kriptovalute, kamatne stope, rast berzanskih indeksa, kretanje cena berzanskih roba)
  • Aktivnosti Beogradske berze u funkciji oživljavanja finansijskih tržišta
  • Gde investirati u Srbiji?
  • Uloga rizičnih fondova i mogućnost rešavanja nenaplativih potraživanja
  • Neophodnost razvoja alternativnih oblika finansiranja u Srbiji

Očekivani govornici su:

Siniša Krneta, direktor - Beogradska berza
Danilo Mrvaljević, direktor trezora - Banka Intesa
Dr Vladimir Pavlović, direktor - WM Equity partners
Nikola Seneši, partner i direktor - Wolf & McGill
Vladimir Garić, direktor - Kombankinvest
Mladen Dodig, analitičar tržišta kapitala -Erste Group
Boris Korenak,  investicioni konsultant - CIPM Toronto

Panelisti sa Univerziteta Singidunum: prof.dr Zoran Jeremić, moderator, prof.dr Nemanja Stanišić, prof.dr Miroljub Hadžić, prof.dr Lidija Barjaktarović, prof.dr Predrag Vukadinović, prof.dr Zoran Jović, prof.dr Tijana Radojević, doc.dr Ivica Terzić

Pozivaju se zainteresovani studenti Poslovnog fakulteta da prisustvuju ovom događaju.

Agenda okrugli sto