ISAG Porto-INFO DAN

U petak, 1.decembra, naš Univerzitet će posetiti prof. Ana Borges sa Univerziteta ISAG iz porta i Catarina Lopez iz Kancelarije za međunarodnu saradnju. Prof.Borges će studentima održati kratko predavanje na temu “THE EVALUATION OF THE PERCEIVED VALUE OF FESTIVAL EXPERIENCES: THE CASE OF THE SERRALVES EM FESTA!”, a g.Lopez će studentima predstaviti univerzitet ISAG i mogućnosti za razmenu studenata preko programa Erazmus+.

Prve mobilnosti mogu se realizovati već u narednom semestru ove školske godine, pa pozivamo sve zainetesovane studentre Fakulteta za turizam i hotelijerstvo i Poslovnog fakulteta da prisustvuju prezentaciji.

Vreme: petak, 1. decembar, od 15 do 16 časova
Mesto: Kumodraška 261, učionoca 109

Više informacija o programu Erazmus + možete dobiti na telefon 011 3093 236 ili putem mejla internationaloffice|mmnkk|singidunum.ac.rs