Gostujuće predavanje - Milan Radivojević MBA, Nelt grupa

U okviru nastave na predmetu Strategijski menadžment, četvrte godine Poslovnog fakulteta Univerziteta Singidunum, u sredu 13.12.2017. godine gostujuće predavanje održao je g-din Milan Radivojević MBA, direktor razvoja biznisa Nelt Grupe. G-din Radivojević poseduje dugogodišnje iskustvo u aktivnostima širenja i razvoja poslovanja ove uspešne domaće kompanije. Kroz niz aktuelnih i zanimljivih primera sa domaćeg i svetskog tržišta, g-din Radivojević je prisutnima prezentovao važne praktične aspekte efektivnog strategijskog planiranja i razvoja savremenog poslovanja.

gostujuce-predavanje-mba-nelt-1
Pored studenata četvrte godine smerova Marketing i menadžment i Upravljanje ljudskim resursima, predavanju su prisustvovali prof. dr Jelena Đorđević Boljanović, prof. dr Filip Đoković sa studentima Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment, saradnici u nastavi Poslovnog fakulteta Maja Obradović, Ana Obradović i Tamara Kokić, kao i prof. dr Jelena Stanković koja je organizovala gostovanje.

Univerzitet Singidunum © 2018